Tagastuspoliitika

Ülevaade

Meie tagastus- ja tagastamispoliitika kestab 30 päeva. Kui ostust on möödunud 30 päeva, ei saa me teile täielikku tagasimakset või vahetust pakkuda.

Tagastamiseks peab teie toode olema kasutamata ja samas seisukorras, nagu te selle kätte saite. Samuti peab see olema originaalpakendis.

Tagastamise lõpuleviimiseks vajame ostukviitungit või ostutõendit.

Tagasimakseid

Kui teie tagastatud toode on kätte saadud ja kontrollitud, saadame teile e-kirja, et teatada teile, et oleme teie tagastatud toote kätte saanud. Samuti teavitame teid tagasimakse kinnitamisest või tagasilükkamisest.

Kui teie tagastamine on heaks kiidetud, siis töötleme teie tagasimakse ja raha kantakse automaatselt teie krediitkaardile või algsele makseviisile teatud aja jooksul.

Kui te ei ole veel tagasimakseid saanud, kontrollige kõigepealt uuesti oma pangakontot.

Seejärel võtke ühendust oma krediitkaardiettevõtjaga, võib kuluda aega, enne kui teie tagasimakse ametlikult kirjendatakse.

Seejärel võtke ühendust oma pangaga. Tihtipeale kulub enne tagasimakse postitamist veidi aega.

Kui olete kõik need sammud läbi teinud ja te ei ole ikka veel oma tagasimakseid saanud, võtke meiega ühendust aadressil of.haip@gmail.com

Vahetus

Vahetame tooteid ainult siis, kui need on defektsed või kahjustatud. Kui teil on vaja toode välja vahetada, saatke meile e-kiri aadressil of.haip@gmail.com ja saatke oma ost Balti Jaama teile sobivasse pakiautomaati.

Tagastatud toote saatmine

Toote tagastamiseks tuleb toode saata postiga Balti Jaama teile sobivasse pakiautomaati.

Te vastutate ise oma toote tagastamise saatekulude eest. Kohaletoimetamiskulud ei kuulu tagastamisele. Kui teile tagastatakse raha, arvatakse tagastamiskulud teie raha tagasimaksest maha.

Sõltuvalt teie elukohast võib vahetatud toote kohalejõudmise aeg erineda.

Kui tagastate kallimaid tooteid, võite kaaluda jälgitava saateteenuse kasutamist või saatekindlustuse ostmist.

Me ei garanteeri, et saame teie tagastatud toote kätte.

Vajate abi?

Võtke meiega ühendust aadressil of.haip@gmail.com tagasimaksete ja tagastamisega seotud küsimuste korral.

Shopping Cart